Pozycjonowanie

Pozycjonowanie (SEO) to proces mający na celu wywindować stronę internetową do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Naszym zadaniem jest dobranie najbardziej efektywnych słów kluczowych, pod którymi będzie promowana Twoja witryna.

Dlaczego warto pozycjonować?

Już od wielu lat badania statystyczne dowodzą, że pierwsza strona wyszukiwarki Google jest najpopularniejszym miejscem, w którym internauci szukają informacji.

Co za tym idzie stała się najbardziej pożądana powierzchnią reklamową, przez którą możemy dotrzeć do potencjalnego Klienta.

Na etapie przygotowania strategii przeprowadzamy szereg analiz przy użycia specjalistycznych narzędzi. Pozwala nam to dobrać odpowiednie słowa kluczowe, które generują wartościowy ruch w witrynie.

FRAZY STANDARDOWE

Jeśli planujesz dotrzeć do internautów na terenie całego kraju, należy wybrać ogólne słowa kluczowe związane z profilem Twojej działalności. Tego typu frazy najlepiej sprawdzają się w przypadku firm ogólnopolskich oraz prowadzących sprzedaż w Internecie. Przykładowe frazy dla branży turystycznej:

  • wakacje nad morzem
  • pensjonaty w górach
  • czartery mazury

FRAZY REGIONALNE

W przypadku, gdy prowadzisz działalność na określonym terytorium warto wybierać frazy z zawężeniem regionalnym. Dobierane słowa kluczowe są związane z profilem działalności oraz wskazują na konkretne miasto lub województwo. Przykładowe frazy dla branży fotograficznej:

  • fotograf ślubny Warszawa
  • fotografia dziecięca Śląsk
  • studio fotograficzne w Krakowie
  • pozycjonowanie stron Tychy

Audyt

Dokładnie przyglądamy się Twojej stronie internetowej i sprawdzamy, czy jej budowa jest zgodna z wytycznymi firmy Google. Następnie przygotowujemy listę zmian mających na celu nasycenie treści słowami kluczowymi.

Optymalizacja

W ramach optymalizacji wprowadzane są zmiany na stronie internetowej. Jeśli dostaniemy od Ciebie dostęp do witryny, zajmie się tym nasz dział techniczny. Zmiany zmiany możesz wprowadzić również na własną rękę.

Pozycjonowanie

Realizacja strategii pozycjonowania zakłada zrównoważone działania związane z SEO On Site oraz pozyskiwaniem zewnętrznych linków prowadzących do Twojej witryny. Niezwykle ważne jest to, aby działania były dobrze przemyślane i wzajemnie się wspierały.

SEO on site

Według najnowszych wytycznych firmy Google najwyżej oceniane są strony internetowe, których struktura jest zgodna z obowiązującymi standardami, a treść oceniana jako unikalna oraz interesująca dla użytkowników.

Linki zewnętrzne

Drugim działaniem, które prowadzimy w ramach pozycjonowania jest pozyskiwanie linków zewnętrznych prowadzących do witryny. W tym przypadku najważniejsze jest dobranie odpowiedniej strategii, która pozwoli w bezpieczny i skuteczny sposób osiągnąć pierwszą dziesiątkę wyszukiwarki Google.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wysokość cen jest zależna od ilości słów kluczowych oraz ich konkurencyjności. Co najważniejsze płacisz w momencie, gdy witryna pod wybranymi frazami znajdzie się w pierwszej 10 wyników naturalnych.