ACTIV-SEO

70 razy lepiej w Google Now!

70 razy lepiej w Google Now!

Usługa Google Now przechodzi metamorfozę!

Ułatwi ona i usprawni dostęp do treści z poziomu jednego panelu. Zintegrowanych zostanie 70 wybranych aplikacji dla Androida. Wśród nich pojawią się: Spotify, YouTube, Tuneln, ABC News, Adidas, Jawbone…

Być na czasie

Google oficjalnie ogłosił, że Google Now uzyskało wsparcie aż 70 partnerów dla nowych kart. Dzięki otwartości usługi, będzie można być na bieżąco zawsze i wszędzie. Przystępność synchronicznego użytkowania aplikacji, pozwoli na szybszą i wygodniejszą wymianę informacji, pochodzących z wielu źródeł. Powiadomienia o nowościach oraz otrzymywanie interesujących propozycji, ułatwi życie i usprawni codzienne funkcjonowanie. Synergia mechanizmu Google Now jest w stanie wykonać pracę 70 programów narzędziowych.

Zgraj się!

Współpraca Google z dostawcami nowych usług uruchomiła sieć popularnych aplikacji. To nowe rozdanie kart w Google Now pozwala wygrać z czasem. Karty obsługują mobilne urządzenia, za których pośrednictwem można dokonać rzeczy wielkich i załatwić drobiazgi.

Jedna z nich, z wykorzystaniem OpenTable, pozwala zamówić stolik i zapłacić za danie. Inna – karta fitness dla aplikacji Runkeeper czy Jawbone, weryfikuje plany treningowe i analizuje postępy pracy. Kolejne dają dostęp do potrzebnych w danej sytuacji wiadomości, filmów z YouTube’a, playlisty ze Spotify lub stacji z TuneIn Radio. Wszystko w oparciu o indywidualne preferencje!

Zgraj aplikację pasującą do Ciebie!

Share this post