Kampanie Google AdWordsLinki sponsorowane (Google AdWords) to płatne reklamy tekstowe i graficzne pojawiające się na samej górze przeglądarki, po jej prawej stronie oraz na samym dole. Reklama może być wyświetlana również na wszystkich stronach, które udostępniają powierzchnię reklamową firmie Google.

Co najważniejsze, poprzez linki sponsorowane docieramy jedynie do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą.

Kampanie AdWords

Przed uruchomieniem kampanii wraz z Tobą zadajemy sobie pytanie jak najefektywniej dotrzeć do potencjalnego Klienta. Ustalamy budżet reklamowy oraz cel naszych działań. Następnie dobieramy odpowiednie słowa kluczowe oraz redagujemy angażujące teksty reklamowe.

Nieograniczona liczba słów kluczowych

Jedną z podstawowych zalet linków sponsorowanych jest możliwość doboru nieograniczonej liczby słów kluczowych. Jeśli posiadasz bogatą ofertę produktów lub usług to kampania Google AdWords będzie najefektywniejszą formą reklamy.

Reklama bez granic

Decydując się na kampanię Google AdWords możesz wybrać na jakim obszarze ma być ona prowadzona. Z taką samą skutecznością reklama może pojawiać się na terenie całej Polski, wybranego województwa lub miasta. Dotarcie do Klientów zagranicznych również nie stanowi problemu.

Zmiany

Aby reklama odniosła jak najlepszy skutek należy na bieżąco nanosić zmiany. W każdej chwili możemy wymienić nieefektywne słowa kluczowe oraz teksty reklamowe.

Efekty

Podczas prowadzenia kampanii Google AdWords naszym głównym zadaniem jest generowanie wartościowego ruchu w Twojej witrynie. Wysoka konwersja oraz zwrot z inwestycji w reklamę to nasz wspólny cel.

Płatność za wejście

Kolejną zaletą linków sponsorowanych jest płatność jedynie za bezpośrednie wejście na Twoją stronę. Samo wyświetlenie się reklamy w sieci wyszukiwania i sieci kontekstowej jest bezpłatne.

Brak długotrwałej umowy

To Ty decydujesz o wysokości inwestycji w reklamę oraz na jaki okres czasu ma on wystarczyć. Podczas realizacji zamówienia nie zobowiązujemy Cię długoterminową umową, ale zrobimy wszystko, aby Twoje zadowolenie było podstawą do długoletniej współpracy.