ACTIV-SEO

Blog

Czy warto być mobile-friendly?

Jeśli nie ma cię w internecie, to nie istniejesz. To już wiesz. Teraz uważaj, bo jeśli nie będziesz przyjazny dla urządzeń mobilnych, to… Co zrobi Google?

“Wezwanie do działania”!

Z przeprowadzonych badań wynika, że kampanie korzystające z opcji “call to acton” osiągnęły zdecydowanie lepsze wyniki. Utworzenie “wezwania do działania” na Facebooku otwiera nowe perspektywy i odpowiada na rosnące potrzeby użytkowników.…

Zmień adres na lepszy!

Twój status czy pozycja, także w Internecie, zależy w dużej mierze od adresu, czyli miejsca gdzie jesteś. URL, kojarzony najczęściej z adresami stron WWW, służy do identyfikowania wszelkich zasobów informacji, danych czy usług dostępnych w sieci. Jego aktualizacja zapewnia sukces marketingowy! Dowiedź się jak i dlaczego warto ulepszać adresy URL?
Jak trafić pod dobry adres?

Znajdź SŁOWO – KLUCZ do sukcesu!

Znajdź SŁOWO – KLUCZ do sukcesu!

Szukasz kluczowego słowa, które będzie Twoją reklamą w Internecie? Właściwy dobór słów zapewni Ci obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Słowa klucze otworzą drogę i trafiają do potencjalnych klientów, poszerzając obszar działalności Twojej firmy.

Moc słowa to pozycjonowanie

Pozycja w wynikach wyszukiwania zależy od słów kluczowych, których wnikliwa analiza pozwala zrealizować biznesplan. Poza doświadczeniem, wiedzą, przeprowadzonym…

70 razy lepiej w Google Now!

Usługa Google Now przechodzi metamorfozę!
Ułatwi ona i usprawni dostęp do treści z poziomu jednego panelu. Zintegrowanych zostanie 70 wybranych aplikacji dla Androida. Wśród nich pojawią się: Spotify, YouTube, Tuneln, ABC News, Adidas, Jawbone…
Być na czasie
Google oficjalnie ogłosił, że Google Now uzyskało wsparcie aż 70 partnerów dla nowych kart. Dzięki otwartości usługi, będzie można być na bieżąco zawsze i wszędzie. Przystępność…

Nowa siedziba ACTIV-NET!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w związku z rozwojem naszej Firmy konieczna się stała zmiana dotychczas zajmowanego lokalu na większy.
Serdecznie zapraszamy do Specjalnej Tyskiej Sfery Ekonomicznej, gdzie przy ul. Metalowej 3 mieści się nasza nowa siedziba.
Nowa lokalizacja centrali firmy ACTIV-NET pozwoliła poszerzyć obszar działalności o dwa nowe oddziały: ACTIV-SEO (marketing internetowy) i ACTIV-FOTO (business view).
Prężnie rozwijające się centrum…

Nowe możliwości w Google Moja Firma

Na początku roku 2015 zauważyliśmy problem z wyświetlaniem się zdjęcia firmowych w Mapach Google. Jak już bywało w przeszłości, chwilowe nieudogodnienia okazały się zmianą na lepsze. Firma Google wprowadziła właśnie nowe możliwości w zarządzaniu zdjęciami w Google Moja Firma.
Nie bądź anonimowy
Pierwszą zmianą jest rozdzielenie zdjęć głównych profilu (zdjęcia tożsamości), które zostały podzielone na:

Zdjęcie profilowe – zdjęcie profilowe powinno tematycznie nawiązywać do…

Aplikacja AdWords na Android

18 lutego firma Google oddała do użytku specjalną aplikację, która umożliwia zarządzanie kontem AdWords za pomocą urządzeń mobilnych z systemem Android. Dzięki temu rozwiązaniu możemy prowadzić nasze kampanie z każdego miejsca na świecie.
W nowej aplikacji za pomocą intuicyjnego interfejsu mamy możliwość:

przeglądania statystyk poszczególnych kampanii
uaktualnienia stawek za poszczególne kliknięcie oraz wysokości budżetu
odbierania wszelkiego rodzaju alertów w czasie rzeczywistym
skontaktowania się telefonicznie z…

CTA już w polskim Facebook

Facebook wprowadził nową usługę w Polsce, która ma zwiększyć CTR – wejścia na stronę z profilu. Dzięki niej firmy zyskały 7 nowych możliwości promocji swojego fan page’a.

Facebook daje możliwość wciśnięcia 7 przycisków CTA!

Utworzenie wezwania do działania na Facebooku otwiera nowe perspektywy i odpowiada na rosnące potrzeby użytkowników. Dostępne opcje wyboru umożliwiają łatwiejsze, korzystanie z fan page’y przez wszystkich odwiedzających.

Wybierz i…

Rezerwuj…

Dzwonię do Pani, Pana w bardzo ważnej sprawie.

Działając na rynku nowych technologii codziennie mamy styczność z klientami, którzy często nie mają dobrych doświadczeń z naszą branżą. Każdy klient to nowa historia, która z reguły zaczyna się od słynnych słów Janusza Weissa – „Dzwonię do Pani, Pana w bardzo ważnej sprawie…”
Założymy Pani, Panu wizytówkę Google
Jednym z największych przejawów nieuczciwości jest proponowanie klientom założenia wizytówki w mapach Google w…